Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Dongfeng Citroen C5 X

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Dongfeng Citroen C5 X 2026
BrendDongfeng Citroen
ModelC5 X
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.6T Markaziy Osiyo Edition2026 · 1.6T Xalqaro Edition
Ishlab chiqaruvchiDongfeng CitroenDongfeng Citroen
KlassO'rta o'lchamli avtomobilO'rta o'lchamli avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-072026-05-07
Maksimal quvvat (kW)129110
Maksimal moment (N·m)250-
Vites qutisiQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatishQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Dvigatel1.6T 175 (Ot kuchi) L41.6T 150 (Ot kuchi) L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4805*1865*15054805*1865*1505
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.6T Markaziy Osiyo Edition2026 · 1.6T Xalqaro Edition
Uzunlik (mm)48054805
Kenglik (mm)18651865
Balandligi (mm)15051505
G'ildirak bazasi (mm)27852785
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15991599
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16041604
Minimal yer klirensi (mm)193193
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2323
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.6T Markaziy Osiyo Edition2026 · 1.6T Xalqaro Edition
Dvigatel modeli5G065G06
Sigʻimi (mL)15981598
Sigʻimi (L)1.61.6
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)175150
Maksimal quvvat (kW)129110
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)5500-
Compare all configurations