Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Dongfeng Citroen C5 AIRCROSS

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Dongfeng Citroen C5 AIRCROSS 2026
BrendDongfeng Citroen
ModelC5 AIRCROSS
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Snow xalqaro versiyasi2026 · Super Snow International Edition
Ishlab chiqaruvchiDongfeng CitroenDongfeng Citroen
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-07-022026-07-02
Maksimal quvvat (kW)110110
Maksimal moment (N·m)220220
Vites qutisiQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatishQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.6T 150 (Ot kuchi) L41.6T 150 (Ot kuchi) L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4510*1860*17054510*1860*1705
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Snow xalqaro versiyasi2026 · Super Snow International Edition
Uzunlik (mm)45104510
Kenglik (mm)18601860
Balandligi (mm)17051705
G'ildirak bazasi (mm)27302730
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15871587
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16211621
Yaqinlashish burchagi (°)2020
Jo'nash burchagi (°)2727
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Snow xalqaro versiyasi2026 · Super Snow International Edition
Dvigatel modeli--
Sigʻimi (mL)15981598
Sigʻimi (L)1.61.6
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)150150
Maksimal quvvat (kW)110110
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations