Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery Tiggo 9

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery Tiggo 9 2026
BrendChery
ModelTiggo 9
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 9X 2.0T Avtomatik 2WD Luxury2026 · 2.0T Ikkita Debriyajli 2WD Comfort Edition
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-09-272025-09-27
Maksimal quvvat (kW)187192
Maksimal moment (N·m)390400
Vites qutisi8 avtomatik transmissiya7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel2.0T 254 Ot kuchi L42.0T 261 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4817*1930*17294820*1930*1699
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 9X 2.0T Avtomatik 2WD Luxury2026 · 2.0T Ikkita Debriyajli 2WD Comfort Edition
Uzunlik (mm)48174820
Kenglik (mm)19301930
Balandligi (mm)17291699
G'ildirak bazasi (mm)27702820
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16381638
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16381641
Yaqinlashish burchagi (°)1819
Jo'nash burchagi (°)1918
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5 / ○ 7 Yetkazib beruvchi taklifi kutilmoqda● 5 / ○ 7

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 9X 2.0T Avtomatik 2WD Luxury2026 · 2.0T Ikkita Debriyajli 2WD Comfort Edition
Dvigatel modeliSQRF4J20SQRF4J20C
Sigʻimi (mL)19981998
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)254261
Maksimal quvvat (kW)187192
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations