Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Bestune T90

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Bestune T90 2025
BrendBestune
ModelT90
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 龙耀版 1.5T 质享型2025 · 龙耀版 1.5T 质享型黑骑士
Ishlab chiqaruvchi一汽奔腾一汽奔腾
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2024-09-262024-12-24
Maksimal quvvat (kW)124124
Maksimal moment (N·m)258258
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 169 Ot kuchi L41.5T 169 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4718*1880*17104718*1880*1710
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)9.279.27

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 龙耀版 1.5T 质享型2025 · 龙耀版 1.5T 质享型黑骑士
Uzunlik (mm)47184718
Kenglik (mm)18801880
Balandligi (mm)17101710
G'ildirak bazasi (mm)27722772
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16101610
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)170170
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2525
Minimal burilish radiusi (m)66
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 龙耀版 1.5T 质享型2025 · 龙耀版 1.5T 质享型黑骑士
Dvigatel modeliCA4GB15TD-30CA4GB15TD-30
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)169169
Maksimal quvvat (kW)124124
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations