Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Beijing Hyundai Sonata

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Beijing Hyundai Sonata 2026
BrendBeijing Hyundai
ModelSonata
Yil2026
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5T Air2026 · 1.5T Pro
Ishlab chiqaruvchiPekin HyundaiPekin Hyundai
KlassO'rta o'lchamli avtomobilO'rta o'lchamli avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-072026-05-07
Maksimal quvvat (kW)125125
Maksimal moment (N·m)253253
Vites qutisiQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatishQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5T 170 Ot kuchi L41.5T 170 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4945*1860*14454945*1860*1445
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5T Air2026 · 1.5T Pro
Uzunlik (mm)49454945
Kenglik (mm)18601860
Balandligi (mm)14451445
G'ildirak bazasi (mm)28752875
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16231623
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16301630
Minimal yer klirensi (mm)110110
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1818
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5T Air2026 · 1.5T Pro
Dvigatel modeliG4FSG4FS
Sigʻimi (mL)14971497
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)170170
Maksimal quvvat (kW)125125
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations