Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Xiaomi SU7

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Xiaomi SU7 2026
BrendXiaomi
ModelSU7
Yil2026
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Orqa g'ildirakli standart versiyasi2026 · Orqa g'ildirakli haydovchi Pro versiyasi
Ishlab chiqaruvchiXiaomi avtomobiliXiaomi avtomobili
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-03-192026-03-19
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)720902
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.330.35
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)235235
Maksimal moment (N·m)505505
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Elektr motor (Ps)320320
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4997*1963*14604997*1963*1445

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Orqa g'ildirakli standart versiyasi2026 · Orqa g'ildirakli haydovchi Pro versiyasi
Uzunlik (mm)49974997
Kenglik (mm)19631963
Balandligi (mm)14601445
G'ildirak bazasi (mm)30003000
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16931693
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16821682
Yaqinlashish burchagi (°)1413
Jo'nash burchagi (°)1716
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · Orqa g'ildirakli standart versiyasi2026 · Orqa g'ildirakli haydovchi Pro versiyasi
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasiUnited ElectronicsUnited Electronics
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeliTZ220XYMX1TZ220XYMX1
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)235235
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)320320
Umumiy elektr motor momenti (N·m)505505
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)235235
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)505505
Compare all configurations