Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Roewe D5X DMH

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Roewe D5X DMH 2024
BrendRoewe
ModelD5X DMH
Yil2024
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2024 · 135豪华版2024 · 135旗舰版
Ishlab chiqaruvchiSAIC MotorSAIC Motor
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2024-05-202024-05-20
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)105105
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)135135
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.50.5
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi2 uzatmalar DHT2 uzatmalar DHT
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2024 · 135豪华版2024 · 135旗舰版
Uzunlik (mm)47004700
Kenglik (mm)18901890
Balandligi (mm)16641664
G'ildirak bazasi (mm)27652765
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15901590
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15841584
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2727
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2024 · 135豪华版2024 · 135旗舰版
Dvigatel modeli15FKE15FKE
Sigʻimi (mL)14961496
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)150150
Maksimal quvvat (kW)110110
Maksimal moment (N·m)235235
Compare all configurations