Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Maextro S800

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Maextro S800 2026
BrendMaextro
ModelS800
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Kengaytirilgan diapazon Grand Design Classic Collection 4 O'rindiq2026 · Sof elektr Grand Design Kolleksiya nashri 4 o'rindiq
Ishlab chiqaruvchiMAEXTRO Premium nashriMAEXTRO Premium nashri
KlassKatta transport vositasiKatta transport vositasi
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlariChina VI-
Ishga tushirish sanasi2026-06-252026-06-25
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)276-
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)365780
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.180.33
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)714
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)20-9020-90
Maksimal quvvat (kW)635390

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Kengaytirilgan diapazon Grand Design Classic Collection 4 O'rindiq2026 · Sof elektr Grand Design Kolleksiya nashri 4 o'rindiq
Uzunlik (mm)54805480
Kenglik (mm)20002000
Balandligi (mm)15421542
G'ildirak bazasi (mm)33703370
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17351735
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17431743
Yaqinlashish burchagi (°)1212
Jo'nash burchagi (°)1515
Minimal burilish radiusi (m)5.055.05
Suv kechishning maksimal chuqurligi (mm)500500
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Kengaytirilgan diapazon Grand Design Classic Collection 4 O'rindiq2026 · Sof elektr Grand Design Kolleksiya nashri 4 o'rindiq
Dvigatel modeliM8100PHD-
Sigʻimi (mL)1498-
Sigʻimi (L)1.5-
Havo kirish turiTurbo quvvatlash-
Dvigatel joylashuviKo‘ndalang-
Silindrlarning joylashuviL-
Silindrlar soni4-
Har bir silindrdagi klapanlar soni4-
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHC-
Maksimal ot kuchi (Ps)173-
Maksimal quvvat (kW)127-
Maksimal sof quvvat (kW)122-
Compare all configurations