Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Lynk & Co 03

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Lynk & Co 03 2026
BrendLynk & Co
Model03
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Premier 1.5TD DCT Plus2026 · Premier 1.5TD DCT Pro
Ishlab chiqaruvchiLynk & CoLynk & Co
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-09-152026-09-15
Maksimal quvvat (kW)114114
Maksimal moment (N·m)325325
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5T 155 Ot kuchi L41.5T 155 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4700*1843*14604700*1843*1460
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Premier 1.5TD DCT Plus2026 · Premier 1.5TD DCT Pro
Uzunlik (mm)47004700
Kenglik (mm)18431843
Balandligi (mm)14601460
G'ildirak bazasi (mm)27302730
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15971597
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15971597
Minimal yer klirensi (mm)146146
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1414
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Premier 1.5TD DCT Plus2026 · Premier 1.5TD DCT Pro
Dvigatel modeliBHE15BHE15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)155155
Maksimal quvvat (kW)114114
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations