Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Luxeed R7

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Luxeed R7 2027
BrendLuxeed
ModelR7
Yil2027, 2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV, EREV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2027 · Sof elektr Max2027 · Sof elektr Max+
Ishlab chiqaruvchiLUXEED 智界LUXEED 智界
KlassKatta va o'rta o'lchamli SUVKatta va o'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlari--
Ishga tushirish sanasi2026-09-282026-09-28
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)--
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)705705
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.250.25
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)227227
Maksimal moment (N·m)320320
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2027 · Sof elektr Max2027 · Sof elektr Max+
Uzunlik (mm)49824982
Kenglik (mm)19811981
Balandligi (mm)16501650
G'ildirak bazasi (mm)29502950
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16921692
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16951695
Minimal yer klirensi (mm)--
Yaqinlashish burchagi (°)1616
Jo'nash burchagi (°)1818
Minimal burilish radiusi (m)5.675.67
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2027 · Sof elektr Max2027 · Sof elektr Max+
Dvigatel modeli--
Sigʻimi (mL)--
Sigʻimi (L)--
Havo kirish turi--
Dvigatel joylashuvi--
Silindrlarning joylashuvi--
Silindrlar soni--
Har bir silindrdagi klapanlar soni--
Gaz taqsimlash mexanizmi--
Maksimal ot kuchi (Ps)--
Maksimal quvvat (kW)--
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)--
Compare all configurations