Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

IM L6

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

IM L6 2026
BrendIM
ModelL6
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Max2026 · Pro Max
Ishlab chiqaruvchiSmart AutoSmart Auto
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-08-282026-08-28
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)725850
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.30.34
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)245300
Maksimal moment (N·m)430500
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Elektr motor (Ps)333408
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4924*1960*14744924*1960*1474

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Max2026 · Pro Max
Uzunlik (mm)49244924
Kenglik (mm)19601960
Balandligi (mm)14741474
G'ildirak bazasi (mm)29502950
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16651665
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16721672
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1818
Minimal burilish radiusi (m)4.694.69
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · Max2026 · Pro Max
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasiUnited ElectronicsHuayu Electric
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeliTZ210XS1141TZ230XY1252
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)245300
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)333408
Umumiy elektr motor momenti (N·m)430500
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)245300
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)430500
Compare all configurations