Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Trumpchi GS8

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Trumpchi GS8 2025
BrendTrumpchi
ModelGS8
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · Pilot seriyali 2.0TGDI ikki g'ildirakli haydovchi hashamatli versiyasi 5 o'rindiq2025 · Pilot Series 2.0TGDI to'rt g'ildirakli lyuks versiyasi 5 o'rindiqli
Ishlab chiqaruvchiGAC TrumpchiGAC Trumpchi
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2024-05-282024-11-20
Maksimal quvvat (kW)185185
Maksimal moment (N·m)400400
Vites qutisi8 avtomatik transmissiya8 avtomatik transmissiya
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel2.0T 252 Ot kuchi L42.0T 252 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4980*1950*17804980*1950*1780
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2025 · Pilot seriyali 2.0TGDI ikki g'ildirakli haydovchi hashamatli versiyasi 5 o'rindiq2025 · Pilot Series 2.0TGDI to'rt g'ildirakli lyuks versiyasi 5 o'rindiqli
Uzunlik (mm)49804980
Kenglik (mm)19501950
Balandligi (mm)17801780
G'ildirak bazasi (mm)29202920
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16641664
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16761676
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)160160
Minimal yer klirensi (mm)200200
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2323
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · Pilot seriyali 2.0TGDI ikki g'ildirakli haydovchi hashamatli versiyasi 5 o'rindiq2025 · Pilot Series 2.0TGDI to'rt g'ildirakli lyuks versiyasi 5 o'rindiqli
Dvigatel modeli4B20J14B20J1
Sigʻimi (mL)19911991
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)252252
Maksimal quvvat (kW)185185
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)52505250
Compare all configurations