Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Fulwin X3 PLUS

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Fulwin X3 PLUS 2025
BrendFulwin
ModelX3 PLUS
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 401两驱智趣版2025 · 401两驱智领版
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2025-08-162025-08-16
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)401401
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.420.42
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)185185
Maksimal moment (N·m)300300
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Elektr motor (Ps)252252
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4380*1916*17414380*1916*1741

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 401两驱智趣版2025 · 401两驱智领版
Uzunlik (mm)43804380
Kenglik (mm)19161916
Balandligi (mm)17411741
G'ildirak bazasi (mm)27152715
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16261626
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16451645
Minimal yer klirensi (mm)225225
Yaqinlashish burchagi (°)2727
Jo'nash burchagi (°)3131
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Elektr motor

Xususiyatlar2025 · 401两驱智趣版2025 · 401两驱智领版
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasi奇瑞新能源奇瑞新能源
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeli112AD3112AD3
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)185185
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)252252
Umumiy elektr motor momenti (N·m)300300
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)185185
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)300300
Compare all configurations