Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Dongfeng Peugeot 4008

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Dongfeng Peugeot 4008 2027
BrendDongfeng Peugeot
Model4008
Yil2027, 2024, 2023
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2027 · 360THP Max2024 · 360THP 驾趣版
Ishlab chiqaruvchiDongfeng PeugeotDongfeng Peugeot
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-09-232024-07-02
Maksimal quvvat (kW)125125
Maksimal moment (N·m)250250
Vites qutisiQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatishQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.6T 170马力 L41.6T 170马力 L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4510*1850*16284510*1850*1628
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2027 · 360THP Max2024 · 360THP 驾趣版
Uzunlik (mm)45104510
Kenglik (mm)18501850
Balandligi (mm)16281628
G'ildirak bazasi (mm)27302730
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15791579
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15871587
Yaqinlashish burchagi (°)2020
Jo'nash burchagi (°)3030
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2027 · 360THP Max2024 · 360THP 驾趣版
Dvigatel modeli5G065G06
Sigʻimi (mL)15981598
Sigʻimi (L)1.61.6
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)170170
Maksimal quvvat (kW)125125
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations