Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery Tiggo 8

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery Tiggo 8 2026
BrendChery
ModelTiggo 8
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Beshinchi avlod yo'lbars modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi2026 · Beshinchi avlod leopard modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-11-102025-11-10
Maksimal quvvat (kW)147147
Maksimal moment (N·m)310310
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.6T 200 (Ot kuchi) L41.6T 200 (Ot kuchi) L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4749*1880*17104725*1880*1705
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Beshinchi avlod yo'lbars modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi2026 · Beshinchi avlod leopard modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi
Uzunlik (mm)47494725
Kenglik (mm)18801880
Balandligi (mm)17101705
G'ildirak bazasi (mm)28252825
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15851585
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15981598
Yaqinlashish burchagi (°)2020
Jo'nash burchagi (°)2121
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Beshinchi avlod yo'lbars modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi2026 · Beshinchi avlod leopard modeli Kunpeng 1.6T avtomatik konfor turi
Dvigatel modeliSQRF4J16CSQRF4J16C
Sigʻimi (mL)15981598
Sigʻimi (L)1.61.6
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)200200
Maksimal quvvat (kW)147147
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations