Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

AITO M8

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

AITO M8 2025
BrendAITO
ModelM8
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV, EREV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 增程 Max版 37kWh 5座版 (192线激光雷达)2025 · 增程 Max版 37kWh 6座版 (192线激光雷达)
Ishlab chiqaruvchiAITO 问界AITO 问界
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrYurish masofasini uzaytirgichli elektr
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-04-162025-04-16
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)161161
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)201201
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.250.25
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)55
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)20-8020-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)20-9020-90
Maksimal quvvat (kW)392392

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 增程 Max版 37kWh 5座版 (192线激光雷达)2025 · 增程 Max版 37kWh 6座版 (192线激光雷达)
Uzunlik (mm)51905190
Kenglik (mm)19991999
Balandligi (mm)17951795
G'ildirak bazasi (mm)31053105
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17161716
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17271727
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2020
Minimal burilish radiusi (m)5.95.9
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 增程 Max版 37kWh 5座版 (192线激光雷达)2025 · 增程 Max版 37kWh 6座版 (192线激光雷达)
Dvigatel modeliHG15THG15T
Sigʻimi (mL)14961496
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)160160
Maksimal quvvat (kW)118118
Maksimal sof quvvat (kW)115115
Compare all configurations