Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

AION Y

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

AION Y 2026
BrendAion
ModelAION Y
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Plus 510 Smart Edition2026 · Asosiy Model
Ishlab chiqaruvchiAionAion
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-08-06-
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)510-
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.4-
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-80-
Maksimal quvvat (kW)100100
Maksimal moment (N·m)145-
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Elektr motor (Ps)136136
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4535*1870*16504535*1870*1650

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Plus 510 Smart Edition2026 · Asosiy Model
Uzunlik (mm)45354535
Kenglik (mm)18701870
Balandligi (mm)16501650
G'ildirak bazasi (mm)27502750
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)150-
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2525
Maksimal graduslash qobiliyati (%)30-
Maksimal graduslash burchagi (°)16.7-
Minimal burilish radiusi (m)5.5-

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · Plus 510 Smart Edition2026 · Asosiy Model
Old Motor BrendiSuzhou HuichuanSuzhou Huichuan
Old Motor ModeliTZ180XS134TZ180XS134
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)100100
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)136136
Umumiy elektr motor momenti (N·m)145-
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)100100
Old motorning maksimal momenti (N·m)145-
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOld o'rnatilganOld o'rnatilgan
Uchta elektr tizimi uchun kafolat● Tijorat maqsadlarida foydalanilmaydigan transport vositalari (birinchi egasi) uchun uch elektr tizimiga (batareya, motor va elektron boshqaruv tizimi) umrbod kafolat, yiliga 30000 10 000 km dan oshmasligi kerak.-
Compare all configurations